İstanbul LGBTT
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

1 Mayıs'ta LGBTT Kortejindeyiz

1 Mayıs'ta LGBTT Kortejindeyiz

Tarih 28 Nisan 2012, 16:24 Editör ilker

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Mayıs'ta Taksim Meydanı'ndayız. Bu yıl Tarlabaşı kolu üzerinden 1 Mayıs'a katılacak olan LGBTT örgütleri herkesi saat 10.00'da Tarlabaşı Caddesi üzerindeki Şişhane Metro Çıkışı'na, gökkuşağı bayrağı altında toplanmaya davet ediyor.

Bu yılki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne seks işçilerinin haklarını savunmak, trans bireylere istihdam sağlanması, LGBTT bireylere yönelik ayrımcılığın sona erdirilmesi talebiyle Taksim meydanında olacağız. Saat 10.00'da Tarlabaşı Caddesi üzerindeki Şişhane Metro çıkışında gökkuşağı bayrakları ve kırmızı şemsiye altında buluşup Taksim Meydanı'na yürüyeceğiz. LGBTT 1 MAYIS KORTEJİ DÖVİZ YAZMA ATÖLYESİ Hep birlikte 1 Mayıs alanına! Hep birlikte dövizlerimizi yazmaya! 1 Mayıs işçi sınıfının birlik, mücadele ve dayanışma gününde lezbiyen, gey, biseksüel ve translar olarak alanları doldururken sözümüzü söyleyeceğimiz dövizleri yazmak için bir araya geleceğiz.Mücadelemizi alanda daha güçlü duyurmak adına dövizlerimize ses ve renk vermek isteyen herkesi bekleriz! Tarih:29 Nisan 2012 Pazar Saat: 16:00 Yer: Lambdaistanbul Kültür Merkezi Büyükparmakkapı, Tel Sokak, No. 2/2, Beyoğlu, İstanbul (Klemuri Restoran’ın üst katı)

Bu haber 1340 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler ve Duyurular

TRANS X

TRANS X Trans X Türkiye, Türkiyedeki trans* bireyler hakkında ve onların haklarını desteklemek için oluşturulan bir interne...

Uzun bir süredir Avcılar'da Trans kadınlara yönelik başlatılan linç kampanyası yeni bir boyuta ulaştı.

Uzun bir süredir Avcılar'da Trans kadınlara yönelik başlatılan linç kampanyası yeni bir boyuta ulaştı. Yaşam alanları yok edilen, Mesken bulmakta bir hayli zorlanan trans kadınlar oluşturdukları yaşam alanlarında ise i...

ANKET

İstanbul LGBTT'yi ne kadar tanıyorsunuz?
Tüm Anketler

Trans X TurkeyTrans X Türkiye, Türkiyedeki trans* bireyler hakkında ve onların haklarını desteklemek için oluşturulan bir internet portalıdır. Bu portal trans* bakış açısı ile geliştirilmiştir ve trans* bireyler tarafından gerçekleştirilecektir.

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği, Trans X Projesi'nin ana partnerlerinden birisidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi