İstanbul LGBTT
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Tüm trans*, LGBT ve insan hakları aktivistlerine açık çağrımızdır, gelin her yıl yürüyüşlerde olduğu gibi, projede omuz omuza, dayanışma içerisinde olalım, Türkiye LGBT ve trans* hakları tarihinde yer alacak bu çalışma içerisinde yer alalım.

Tüm trans*, LGBT ve insan hakları aktivistlerine açık çağrımızdır, gelin her yıl yürüyüşlerde olduğu gibi, projede omuz omuza, dayanışma içerisinde olalım, Türkiye LGBT ve trans* hakları tarihinde yer alacak bu çalışma içerisinde yer alalım.

Tarih 17 Haziran 2013, 15:28 Editör ilker

Bildiğiniz üzere 4 yıldır Trans Onur Haftası'nı düzenliyoruz ve bu yıl da 23 Haziran Pazar günü saat 17.00'de 4. Trans Onur Yürüyüşü'müz Taksim Meydanı'ndan başlayacak.

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere 4 yıldır Trans Onur Haftası'nı düzenliyoruz ve bu yıl da 23 Haziran Pazar günü saat 17.00'de 4. Trans Onur Yürüyüşü'müz Taksim Meydanı'ndan başlayacak. "Ekmek, adalet, özgürlük için, Haydi Barikata!" sloganıyla düzenlediğimiz Trans Onur Haftası etkinliklerinde de sizleri aramızda görmek bizi onurlandıracaktır. Bu yıl, yürüyüş öncesinde, saat 13.00'te İstanbul LGBT Dayanışma Derneği'nde sizlerle buluşup Trans* X Türkiye - Trans* Cinayetlerine Karşı Bilinç Oluşturma Projesi için bir fotoğraf çekimi yapmayı planlıyoruz. Tüm trans*, LGBT ve insan hakları aktivistlerine açık çağrımızdır, gelin her yıl yürüyüşlerde olduğu gibi, projede omuz omuza, dayanışma içerisinde olalım, Türkiye LGBT ve trans* hakları tarihinde yer alacak bu çalışma içerisinde yer alalım. Fotoğraf çekimi esnasında habbelerimiz ve gullümlerimiz de bizimle olacak. Dayanışmayla

Bu haber 2539 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul LGBTT Hakkında

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği Hesap Dökümü

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği Hesap Dökümü İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği, kuruluş aşamasından bugüne kadarki mali bütçemizi kamuoyuna sunarız.

Güne cinayet haberiyle uyanmak !

Güne cinayet haberiyle uyanmak ! Sevgili Ebru Kırancı trans birey Çağla'nın öldürüldüğü gün "Ya arkadaşlar Allah için biriniz 'Güne cinayet ...

ANKET

İstanbul LGBTT'yi ne kadar tanıyorsunuz?
Tüm Anketler

Trans X TurkeyTrans X Türkiye, Türkiyedeki trans* bireyler hakkında ve onların haklarını desteklemek için oluşturulan bir internet portalıdır. Bu portal trans* bakış açısı ile geliştirilmiştir ve trans* bireyler tarafından gerçekleştirilecektir.

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği, Trans X Projesi'nin ana partnerlerinden birisidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi