İstanbul LGBTT
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Tarih 28 Ocak 2010, 13:23 Editör ilker

İstanbul LGBTT Grubu kimdir?

Bir grup arkadaş tarafından 2007 Ekim ayında ortak fikirle oluşturma kararı aldık. Grubun adı İSTANBUL-LGBTT olarak belirlendi. Bir müddet kafelerde toplanarak çalışmalarımızı sürdürdük, ilk önce bir web sitesi açtık burada teknik çalışma ve tartışma grubu oluşturduk.

Bu süre içinde daha önceleri çıkartmakda olduğumuz Gacı İstanbul fanzin dergisini isim değişikliği yaparak Gacı Laço olarak çıkardık. Nedeni ise kadın ve erkek transların sesi olmaktı, önceki fanzin dergisi sadece erkekten kadın olanlara yönelikti.

İstanbul-LGBTT grubu olarak yaklaşık bir yıldan sonra kendimize ait bir yerimiz oldu, bundan sonraki çalışmalarımızı kendimize ait mekanda sürdüreceğiz daha sonrada amacımız dernekleşmek.

Bu haber 3848 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul LGBTT Hakkında

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği Hesap Dökümü

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği Hesap Dökümü İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği, kuruluş aşamasından bugüne kadarki mali bütçemizi kamuoyuna sunarız.

Güne cinayet haberiyle uyanmak !

Güne cinayet haberiyle uyanmak ! Sevgili Ebru Kırancı trans birey Çağla'nın öldürüldüğü gün "Ya arkadaşlar Allah için biriniz 'Güne cinayet ...

ANKET

İstanbul LGBTT'yi ne kadar tanıyorsunuz?
Tüm Anketler

Trans X TurkeyTrans X Türkiye, Türkiyedeki trans* bireyler hakkında ve onların haklarını desteklemek için oluşturulan bir internet portalıdır. Bu portal trans* bakış açısı ile geliştirilmiştir ve trans* bireyler tarafından gerçekleştirilecektir.

İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği, Trans X Projesi'nin ana partnerlerinden birisidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi