Tüm trans*, LGBT ve insan hakları aktivistlerine açık çağrımızdır, gelin her yıl yürüyüşlerde olduğu gibi, projede omuz omuza, dayanışma içerisinde olalım, Türkiye LGBT ve trans* hakları tarihinde yer alacak bu çalışma içerisinde yer alalım.


Açıklama: Bildiğiniz üzere 4 yıldır Trans Onur Haftası'nı düzenliyoruz ve bu yıl da 23 Haziran Pazar günü saat 17.00'de 4. Trans Onur Yürüyüşü'müz Taksim Meydanı'ndan başlayacak.
Kategori: İstanbul LGBTT Hakkında
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2013
Geçerli Tarih: 18 ?ubat 2020, 17:08
Site: İstanbul LGBTT
URL: http://www.istanbul-lgbtt.org/lgbtt/haber_detay.asp?haberID=166


Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere 4 yıldır Trans Onur Haftası'nı düzenliyoruz ve bu yıl da 23 Haziran Pazar günü saat 17.00'de 4. Trans Onur Yürüyüşü'müz Taksim Meydanı'ndan başlayacak. "Ekmek, adalet, özgürlük için, Haydi Barikata!" sloganıyla düzenlediğimiz Trans Onur Haftası etkinliklerinde de sizleri aramızda görmek bizi onurlandıracaktır. Bu yıl, yürüyüş öncesinde, saat 13.00'te İstanbul LGBT Dayanışma Derneği'nde sizlerle buluşup Trans* X Türkiye - Trans* Cinayetlerine Karşı Bilinç Oluşturma Projesi için bir fotoğraf çekimi yapmayı planlıyoruz. Tüm trans*, LGBT ve insan hakları aktivistlerine açık çağrımızdır, gelin her yıl yürüyüşlerde olduğu gibi, projede omuz omuza, dayanışma içerisinde olalım, Türkiye LGBT ve trans* hakları tarihinde yer alacak bu çalışma içerisinde yer alalım. Fotoğraf çekimi esnasında habbelerimiz ve gullümlerimiz de bizimle olacak. Dayanışmayla